Všeobecná/praktická sestra pro Chirurgickou kliniku 2. LF UK a ÚVN

Ústřední vojenská nemocnice – Vojenská fakultní nemocnice Praha přijme všeobecnou nebo praktickou sestru na lůžkové oddělení Chirurgické kliniky.

Požadujeme:
– odbornou popř. specializovanou způsobilost odpovídající zákonu č. 96/2004 Sb.,
– aktivní a zodpovědný přístup k práci, schopnost týmové spolupráce, znalost práce s PC, bezúhonnost.

Nabízíme:
– velmi dobré finanční ohodnocení, proplácení přesčasové práce, jistota práce v moderní nemocnici se špičkovým technolog. zázemím, příjemné pracovní prostředí, propracovaný systém vstupního zaškolení a následné adaptace, hrazené další vzdělávání, 5 týdnů dovolené, 3 dny dalšího pracovního volna, příspěvky na rekreace, kulturu, sport, masáže, vitamíny, očkování, penzijní připojištění, dětské tábory, podpora zaměstnanců s dětmi (kratší úvazky, Mateřská školka), program podpory zdraví zaměstnanců, kvalitní dotované stravování, cenově velmi výhodné ubytování s dostupností do cca 20 min., přednostní specializovaná péče, aktivity v programu Podpora zdraví zaměstnanců, slevy v lékárně ÚVN a v prodejně zdravotnických potřeb, další služby (parkování, bankomaty, posilovna, tělocvična, kadeřnictví, masáže, sauna, plavecký bazén, prodej potravin bio a rychlého občerstvení za zvýhodněné ceny). Další informace: kariera.uvn.cz

Nástup dle dohody.

Kontaktní osoba:
Monika Gregorová, Oddělení personalistiky a mezd
(monika.gregorova@uvn.cz, tel.: 973 203 602)


Komentářů: 2

  1. Jak můžou hledat všeobecnou sestru nebo praktickou sestru, když se stále neví, co praktická sestra může a nemůže? Já už to vidím jak to bude vypadat… vše zůstane stejné. Praktická sestra bude mít okrouhlé kompetence a stejně bude dosazovana na všeobecnou sestru a zase bude překračovat své kompetence, přesně jako to dělal zdr. asistent.

Co si o tom myslíte? Napište do diskuse!