9. setkání ohrožených druhů

Pojeďte s námi do víru velkoměsta! Potkáte staré známé, seznámíte se s kolegy z jiných pracovišť a můžete si skočit na nákupy nebo do baru!

Termín: 15. 5. – 17. 5. 2020
MístoHotel Marianeum Doprava: Metro A – Náměstí Míru a dále cca 10 min pěšky (asi 600 m) nebo tramvají 22,13, 4 do zastávky Jana Masaryka
Cena:  2 500 Kč (záloha 1000 Kč do 31.3.2020), doplatek do 1.5.2020. Storno poplatky dle hotelu. 
Doprava: individuální (v pátek od cca 17.00, vyklizení pokojů v neděli do 10:30).

Cena zahrnuje:

  • 2 noci se snídaní / pokoje od jednolůžkových do čtyřlůžkových (přidělují se podle hesla kdo se dřív přihlásí, ten si vybírá)
  • Školení v pátek na VŠZ Duškova (praktické ukázky ochrany před agresí ve zdravotnictví se špičkovým lektorem Jaroslavem Pekarou)
  • Sobotní školení: variabilní přednášky z různých pracovišť
  • Večerní sobotní grilování s tradičním kostýmovým večírkem + fotokoutek
  • Malý dárek pro každého!

Sobotní grilovačka s charitativní tombolou bude tentokrát na téma Tepláková souprava! Těší se Lenka Šnajdrová – Ošetřovatelství.info, za organizační tým vedoucí přihlášek Jitka Srpová a další pravidelní účastnici zájezdu. Ev. dotazy pište na e-mail jitkasrp(at)volny.cz.

Váháte? Přidejte se do facebookové skupiny Ošetřovna, kde nás můžete poznat předem!

V případě zájmu vyplňte přihlášku a do 24 hodin dostanete e-mailem potvrzení přihlášky! Neváhejte, kapacita akce je omezená. Uzávěrka přihlášek 1.5.2020

Další informace:

  • Do komentáře k přihlášce vyplňte jméno osoby, se kterou chcete být na pokoji. Dotyčná osoba také musí vyplnit přihlášku.
  • Pokud jste do 24 hodin nedostali e -mail s potvrzením registrace, zkontrolujte složku SPAM a jestli e-mail není ani tam, pište na e-mail jitkasrp(at)volny.cz

Přihláška
Jméno a příjmení*:
Povinné pole
E-Mail*:
Povinné pole
Telefon*:
Chci spát na pokoji s*:
Chci textil ohrožených druhů?*:


Prosíme opište kód z obrázku:
Povinné pole

Jméno a příjmení*:
Povinné pole
E-Mail*:
Povinné pole
Prosíme opište kód z obrázku:
Povinné pole