Čtvrtek, 23. května 2024

Zdravotnický portál mediJob

Nabídky práce ve zdravotnictví rychle, přehledně a na jednom místě.

MediJob je nový zdravotnický portál zaměřený výhradně na nabídky práce a stáží ve zdravotnictví. Dlouho nás trápilo, že v Česku takto přehledný pracovní portál chybí. https://www.medijob.cz/.

Věříme, že zaměstnavatelé potřebují kvalitní portál, kde mohou najít vhodné pracovníky. Stejně tak i zdravotníci, lékaři a ostatní zdravotnické profese preferují, aby nabídky práce ve svém oboru viděli přehledně a na jednom místě.

Důležitým specifikem zdravotnictví jsou taky stáže. Pro inzerci stáží přitom žádný portál doposud neexistoval. Víme, že právě díky stážím během své kariéry si zdravotníci velmi často vybírají svoje nové pracovní působiště.

Na mediJob můžete své zdravotnické zařízení prezentovat včetně videí a obrázků. Můžete inzerovat nabídky práce, stáže pro studenty, ale i dobrovolnictví. Základní inzerce je zdarma.

Chcete-li, aby vaše společnost byla více vidět, můžete využít možnost reklamních bannerů či umístění loga vašeho zdravotnického zařízení na homepage portálu. Pokud máte například zajímavý článek, kterým chcete oslovit potenciální zdravotníky, rádi ho na mediJob zveřejníme.

Jak to funguje? Zaregistrujte se jako běžný uživatel a skrze jednoduchý online formulář požádejte o aktivaci firemního profilu. Jakmile bude váš profil aktivován (do 24 hodin) můžete vytvářet nabídky volných pracovních pozic.

pr

DALŠÍ ČLÁNKY

Co si o tom myslíte? Napište do diskuse!

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

- Naše akce -spot_img

Další novinky