Úterý, 23. července 2024

10 dobrých důvodů, proč se oženit se zdravotní sestrou!

Po čase se vracíme ke staršímu textu a to textu tentokrát výhradně pro muže. Sestry jsou holky do nepohody a jednoznačně se s nimi nebudete nudit!

 1. Zdravotní sestry jsou ženy
  Toto povolání je jednoznačně ženskou doménou. Chcete-li za manželku osobu pohlaví ženského, u sestry se v 99% nespletete.
 2. Zdravotní sestry nejsou nymfomanky
  Každý muž, který viděl video či obrázky sestřičky ve svůdném latexu, síťovaných punčochách, rudých lodičkách s koketním čepcem na hlavě, mohl nabýt dojmu, že sestry jsou úžasná vzrušující stvoření, která nemají nikdy dost. Ve skutečnosti nosí sestry uniformu z fádní tuhé bavlny, naprosto asexuální ponožky, boty nejsou ani pohodlné, natož sexy, a sesterský čepec viděl naposledy kdo?
 3. Zdravotní sestry nejsou andělé
  Někteří neinformovaní muži si myslí, že sestra je něžná, éterická bytost (něco mezi jejich matkou a jeptiškou), mluví potichu, je pokorná a ostýchavá. Milí muži, uvědomte si, že sestry se od útlého mládí dívají a sahají na věci, ze kterých by vám bylo určitě špatně, a zvládají pracovní zátěž zasloužilého pracovníka kamenolomu.
  Na rozdíl od anděla sestra potřebuje spát, jíst a vyprazdňovat se.
 4. Zdravotní sestry si vzájemně pomáhají
  Tak to je fakt. Sestra zná mnoho sester a ty znají mnoho dalších sester. Takže než se nadějete, budete mít mezi přáteli a známými pouze sestry či kamarády, kteří se také oženili se sestrou.
 5. Zdravotní sestry pomáhají ostatním lidem
  To je také pravda. Zvykněte si, že vaši ženu bude žádat o pomoc široké okolí i v noci a vaši kamarádi jí budou ukazovat svoji vyrážku. Můžete jen doufat, že nebude nakažlivá.
 6. Zdravotní sestry jsou tolerantní
  Jsou často večer a v noci v práci, odkud nemohou odejít. Nemusíte se tedy obávat, že vás manželka načape s Frantou v hospodě nebo s Věruškou ve vinárně. (Pozor, sestry mají mnoho známých, takže jí to stejně někdo donese a pak se těšte!)
 7. Zdravotní sestry nejsou nemocné
  Mají skvělou imunitu. Ale vy ji nemáte! Takže když přijde vaše žena domů s mírnou rýmou a bude vykládat něco o jakési MRSE (je to skutečně MRSA a ne MRCHA), můžete očekávat, že dostanete tuberu, choleru, tyfus a mor.
 8. Zdravotní sestry nepropadají panice
  Kdybyste si náhodou někdy uřízli palec, vaše žena zachová ledový klid, palec nacpe do sáčku s ledem a ledovým hlasem vám oznámí, že k lékaři se musíte dopravit sám, protože ona musí do práce.
 9. Zdravotní sestry si moc nevydělají
  Pro muže jednoznačná výhoda. I kdyby byl nezaměstnaný bezdomovec v invalidním důchodu zcela závislý na sociálních dávkách, téměř vždycky přinese domů větší výplatu.
 10. Zdravotní sestry jsou holky do nepohody
  Umí vyprávět pohádky a pofoukat bebí. Nedělají z komára velblouda. Poznají, kdy je člověku opravdu zle a podají pomocnou ruku. Milujte je, ať se množí!

Vyšlo od silver na staré verzi ošetřovatelství.info a na našem Facebooku 17. září 2010

Ke stažení:

DALŠÍ ČLÁNKY

1 komentář

 1. ano, a to ještě jako bonus si setry braly za muže vojáky……to potom byla sídliště plná uniforem,….

Co si o tom myslíte? Napište do diskuse!

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

- Naše akce -spot_img

Další novinky

%d bloggers like this: