Úterý, 23. července 2024

České sestry, ukažte se světu! Velká fotosoutěž #NursingInFocus odstartovala.

Mezinárodní rada sester (ICN), společnost Jhpiego a iniciativa Nursing Now zahájili u příležitosti Mezinárodního roku zdravotní sestry a porodní asistentky celosvětovou fotografickou soutěž #NursingInFocus, jejímž cílem je zaměřit pozornost na ošetřovatelství. Sdílejte svou fotku a získejte šanci vyhrát ceny v celkové výši více než 2 500 dolarů.  #NursingInFocus Photo Contest probíhá právě teď a končí 1. března 2020 v 17:00 východního standardního času.

Připojte se ještě dnes!
Ukažte význam sester zapojením se do soutěže #NursingInFocus Photo Contest. Ukažte moment ze svého života – ať už jste zdravotní sestra, pracujete se zdravotními sestrami, jste pacient, nebo prostě znáte zdravotní sestru – ukažte prostě fotografie, které dokumentují vše, co sestry dělají!
Zkušenosti a technické dovednosti fotografa nejsou jediným kritériem pro vítězství. Soutěžní fotografie by měly zprostředkovat příležitosti, výzvy, vítězství a limity ošetřovatelství současnosti. Chceme vidět sestry všude – vést, inovovat, pečovat a mnohem víc.

Jak se zapojit?
Chcete-li se zapojit do soutěže, musíte svou fotografii zveřejnit na na Instagramu, Facebooku nebo Twitteru s hashtagem #NursingInFocus. Pokud zadáváte jednu z 5 kategorií, musíte navíc přidat hashtag pro kategorii, kterou zadáváte. Zadání kategorie vás nevylučuje také z výhry nejvyšší celkové ceny. Fotografie nemusí být aktuální, upřednostňují se však novější fotografie.

Kategorie

 1. Sestra v práci #NurseAtWork
  Ukažte nám chvíli ve své profesní kariéře – ať už jste v uniformě nebo na politickém jednání!
 2. Budoucí sestra #FutureNurse
  Ještě nejste zdravotní sestra, ale jste na cestě se jí stát? Máte sen stát se zdravotní sestrou? Zdokumentujte svou cestu!
 3. Kde je zdravotní sestra #WhereINurse
  Sestry jsou všude. Ukažte situaci, ve které jsi sestrou!
 4. Proč jsem zdravotní sestra #WhyINurse
  Sestry jsou vášnivé, oddané a odvážné … řekněte, proč děláte to, co děláte!
 5. Vliv sester #NurseImpact
  Sestry každý den zachraňují životy, zlepšují zdraví a mění budoucnost. Ukažte, na co máte vliv.

Každý soutěžící odesláním fotografie souhlasí s pravidly soutěže a potvrzuje, že mu je minimálně 18 let. U fotografií, u nichž je pacient, klient, poskytovatel nebo jiná osoba rozpoznatelná, musí subjekty obsažené na fotografii poskytnout jasný, informovaný souhlas, aby byla fotografie pořízena a zveřejněna na sociálních médiích. Bez tohoto souhlasu nezveřejňujte svou fotografii. Respekt a soukromí všem ostatním je nanejvýš důležité.

Všechny informace a pravidla soutěže najdete na této stránce.

DALŠÍ ČLÁNKY

- Naše akce -spot_img

Další novinky