Home Zprávy Ministerstvo zajímá administrativní zátěž nemocnic a ambulancí

Ministerstvo zajímá administrativní zátěž nemocnic a ambulancí

0
Ministerstvo zajímá administrativní zátěž nemocnic a ambulancí

Ministerstvo zdravotnictví ve snaze přispět k objasnění práv a povinností poskytovatelů zdravotních služeb a zdravotnických pracovníků a ke snížení případné zbytečné administrativní zátěže připravilo elektronický formulář, jehož prostřednictvím lze pokládat dotazy a podávat podněty či jiné návrhy k výše uvedeným tématům.

Položené otázky či zaslané podněty pak budou sloužit jako podklad pro uspořádání konzultačního dne, kde se těmto otázkám a podnětům budeme věnovat.

Formulář najdete ZDE

Co si o tom myslíte? Napište do diskuse!

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.