Čtvrtek, 23. května 2024

Modrobílé sestry v Prachaticích!

Sestřičky v nemocnici v Prachaticích pořádají u příležitosti Mezinárodního dne sester – 12.5. akci pro pacienty. Bude opět otevřena jednodenní poradna sester, kde změří  krevní tlak, glykemii, vyšetří moč, a v případě zájmu natočí i EKG. Podle potřeby sestry poradí i s ošetřováním chronických ran atd. Navíc sestry v této a některých dalších ambulancích a odděleních uvidíte v klasických modrobílých uniformách i s čepcem.

Akce se konala již loni, informace a foto je na webu Prachatického deníku

DALŠÍ ČLÁNKY

11 KOMENTÁŘE

  1. Tak to je paráda, túto uniformu sme mali, keď sme chodili na prax 🙂 bola perfektná. No povedzte, neboli sme v nej kočky?! Kľudne by som ju znova prijala .-)

      • Tahle uniforma byla aspoň bavlněná. Ten xindl, co nám teď dodává Renatex, to je děsběs- umělina a ještě se prý nepere, ale jen chemicky čistí. člověk se v tom příšerně potí a to zatím nejsou venku taková horka.

    • ja som ju nosila nie len v skole , ale zazila som ju aj v praxi. Nemali chybu!!! Vadili len tie cepce, boli neprakticke , ale efektne.

  2. tak takúto uniformu som nosila ja ja. spomínam si na moje začiatky v banskobystrickej nemocnici.kardilol.JIP. všetko nyškrobené,čepiec, zástra .a hladko vyžehlené šaty..nič sa nekrčilo, nepotila som sa…bola to čistá bavlna…dnes sa potím v halene a nohaviciach aj cez zimu….a po každej službe som pohrčená, ako keby ma žuvala kravička,…

  3. My jsme je nosili ještě před třemi roky na praxi. Půjčila nám je škola. Kdo je nechtěl, mohl si pořídit za svý peníze něco jinýho, ale většina si tuhle klasiku do nemocnice ponechala. Vždycky jsem si myslela, jak ty uniformy byly nepohodlný, ale moc se jim omlouvám, bylo mi v nich příjemně, nepotila jsem se, neškrtily a po areálu nemocnice se za námi všichni ohlíželi…. 🙂

  4. Tahle uniforma sluší každé… Škoda ze uz je nemáme. Právda, čepec mi už nechybí, ale jinak neměla chybu…

Co si o tom myslíte? Napište do diskuse!

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

- Naše akce -spot_img

Další novinky

%d bloggers like this: