Sobota, 18. května 2024

Vyhlášen pátý ročník soutěže Batist Nej sestřička

Řada známých tváří zavítala do Hotelu Majestic Plaza na setkání k příležitosti vyhlášení pátého ročníku Batist Nej sestřička.

V úvodu přednesla zdravice místopředsedkyně zdravotního výboru PS Soňa Marková a Anna Skalická z České asociace sester, které uvítaly tuto již dlouhodobou akci ve prospěch zdravotních sester. Akci pořádá Batist Medical a.s. Červený Kostelec a David Novotný.

Na Nej sestřičky čekají disciplíny jako představení, otázka od poroty, módní přehlídka zdravotních oděvů od Zdravtex, úkol z ošetřovatelství či taneční disciplína. Přihlašovat můžete na stránkách www.nejsestricka.cz a to až do 2.6.2013.

Finálový večer se bude konat 19. října 2013 v Náchodě. Generálním partnerem akce je Královéhradecká lékárna s pobočkami v Náchodě, Broumově, Dvoře Králové nad Labem, Hradci Králové a Batist Medical a.s. Červený Kostelec. Výtěžek z akce bude věnován pro Hospic Anežky České v Červeném Kostelci a pro nemocnice v ČR.

Přihlásit Nej sestřičku mohou všichni, je jedno, kolik jí je let, výška či váha, jde o to, aby se zviditelnila profese zdravotní sestry a poukázalo se na jejich náročnou a obětavou práci dodal David Novotný. Generální ředitel Batist Medical Tomáš Mertlík poukázal na práci zdravotních sester:“Je opravdu velmi náročná, jsme rádi, že můžeme být u tohoto projektu.“

Přihláška do soutěže

DALŠÍ ČLÁNKY

Co si o tom myslíte? Napište do diskuse!

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

- Naše akce -spot_img

Další novinky