Pátek, 24. května 2024

Vzkaz pro všechny přátele a nepřátele

Milí čtenáři, příznivci, přátelé i nepřátelé Ošetřovatelství.info,
vězte že já, Lenka Šnajdrová, jsem byla Danou Krásovou z ÚVN s přispěním Blanky Radjenovičové z FNKV nominována na cenu Žena roku 2016 časopisu Žena a život. Jsem v kategorii Internet za svoje aktivity tady na www.osetrovatelstvi.info, na Facebooku a za Mozkocvičnu.cz.

Ošetřovatelství.info jsem založila v roce 2009 s přesvědčením, že sestrám a dalším zdravotníkům chybí informace na jednom místě, možnost se poradit s kolegy, možnost sdílet svoje úspěchy i trápení i možnost se společně bavit originálním zdravotnickým humorem. Podle vašich přibývajících komentářů a lajků tady i na facebooku doufám, že se mi záměr daří.

Web je tak dokonalý, jak dokonalá může být dobrovolná práce jedné osoby. Ošetřovatelství.info mě neživí, nevybírám žádné členské příspěvky, chodím normálně do práce a ve volném čase se kromě jiných věcí snažím, abyste se tu nenudili a komentuji aktuální dění v ošetřovatelství tady a pro Medical Tribune. Samozřejmě s finanční podporou by to mohlo být lepší, ale jediná firma, která byla ochotná přispět na provoz webu pro pracovníky v ošetřovatelství je G5 plus (děkuji).

Nominaci na  Ženu roku chápu od Dany a Blanky jako ocenění svojí práce a možnost zviditelnění webu Ošetřovatelství.info a tím pádem i ošetřovatelské profese. Jestli se vám moje práce také líbí, můžete mi přidat svůj hlas.

Hlasuje se na tomto odkaze: http://zenaroku2016.jenprozeny.cz/category/soutezici-internet/ kliknutím na srdíčko pod mým medailonkem s fotografií. Hlasovat lze z jedné IP adresy každých 24 hodin do 10.8. 2016! Zvláštní CENU SYMPATIE získá žena, která napříč všemi třemi kategoriemi dostane od hlasujících absolutně nejvyšší počet hlasů. V každé kategorii pak vyhrává žena, která má dostatek hlasů, aby zaujala porotu, která následně vítězku vybírá.

Přiznám se, že bych ráda vyhrála, ty ceny jsou krásné, ale ROZHODUJETE VY! Jestli se vám Ošetřovatelství.info a moje práce líbí, hlasujte, sdílejte, posílejte přátelům odkazy mailem, tiskněte info na nástěnku v práci, sledujte počet hlasů a držte mi palce.  Jestli vám lezu na nervy, pak prosím hlasujte pro Lucii Tvrdoňovou v kategorii byznys. Je taky skvělá!

Daně a Blance děkuji za práci s nominací a vám všem za případnou podporu.

Lenka Šnajdrová pro Ošetřovatelství.info

 

 

DALŠÍ ČLÁNKY

5 KOMENTÁŘE

  1. Co si tom myslím? Každá aktivita, každý člověk, který prožije život s nějakým cílem, kdy se snaží o nějaké dobro, je vítán. Jen tak dál. Petr.

  2. I já Vám fandím, dodnes nemohu zapmenout Vaši podporu vloni na Žofíně Lenko….děkuji a držím pěsti, co znamenají štěstí

  3. Milá Lenko. Přeji ti v této soutěži úspěch. Ne z důvodu moji malé pomsty 🙂 za nominaci ve stejné soutěži mojí maličkosti jak tě občas zlobím ale proto, že znám málo lidi, kteří toho dělají pro druhé tolik, že je až nad lidské chápání, kde na to berou čas a energií. To co jsem napsala do nominace je jen část toho, co opravdu pro lidi a tím i sebe, děláš . jestli někdo má v této kategorii vyhrát, musíš to být ty A To nejen z důvodu nejvyššího počtu hlasů 🙂 vážím si tě a přeji hodně štěstí. 🙂 dana

Co si o tom myslíte? Napište do diskuse!

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

- Naše akce -spot_img

Další novinky

%d bloggers like this: