Úterý, 23. července 2024

Aktivní záloha Agentury vojenského zdravotnictví AČR

Zajímá Vás vojenské, vysoce specializované zdravotnické zařízení v Těchoníně, které představuje vrcholný článek komplexního systému biologické ochrany AČR? 

Rádi byste se podíleli na biologické ochraně AČR ve spolupráci s armádními profesionály?

Přemýšlíte o možnosti přihlásit se do aktivní zálohy Agentury vojenského zdravotnictví?

Pokud si odpovíte alespoň na jednu otázku „ANO“, podívejte se na video, které Vás provede ojedinělým střediskem Vojenského zdravotního ústavu.

Nebo se rovnou chcete podívat o čem to bude, koho hledáme a co požadujeme?

Nebo chcete vědět, jaké plynou z Vašeho vstupu do AZ benefity pro Vás a Vašeho zaměstnavatele?

Nebo Vás zajímá Centrum biologické ochrany v Těchoníně, jeho struktura a úkoly?

Nebo se chcete rovnou zeptat?

DALŠÍ ČLÁNKY

8 KOMENTÁŘE

 1. Dobrý den, mohu vedet jak moc jsou složité fyzické testy? Jsem odvedenec, ale již víc jak 10 let. Ráda bych se prihlasila. Práce na kariochirurgii pooperační jednotce, ARO.

  • Dobrý den paní Štroblová, děkuji za Váš dotaz. Ne, fyzické testy nejsou ani na začátku a ani na závěr Kurzu základní přípravy ve Vyškově. Je však třeba počítat s tělesnou výchovou v průběhu kurzu, která nebude nijak náročná. Zacvičíte si a pak už Vás nikdo nebude trápit. Pokud se budete chtít na cokoliv zeptat podrobněji, kontaktujte mě. S pozdravem. kpt. Mgr. Tomáš Gröger, RN

 2. Dobrý den, mohu se zeptat zda je to i pro zdravotní sestry nevojaky, obsahuje to i fyzické testy??Ve zdravotnictví pracuji od roku 2000.Momentalne na dialýze.Dekuji za odpověď.

  • Dobrý den paní bakalářko,
   ano, předně pro zdravotní sestry nevojáky. Otázku fyzických testů jsem již řešil v odpovědi výše, ale odpovím kopií: Ne, fyzické testy nejsou ani na začátku a ani na závěr Kurzu základní přípravy ve Vyškově. Je však třeba počítat s tělesnou výchovou v průběhu kurzu, která nebude nijak náročná. Zacvičíte si a pak už Vás nikdo nebude trápit. Pokud se budete chtít na cokoliv zeptat podrobněji, kontaktujte mě.
   S pozdravem
   kpt. Mgr. Tomáš Gröger, RN

 3. Dobrý den,
  přijímáte do Aktivní zálohy i zdravotnické asistenty? Pracuji ve své profesi cca. 2 roky a doplňuji si vzdělání studiem na VOŠ. Děkuji za odpověď a jsem s pozdravem
  Jaroslav Zemek

  • Dobrý den, bohužel, zdravotnické asistenty nepřijímáme. Zdravotnický asistent není registrován pod NCO NZO. Až budete mít ukončenou VOŠ a budete registrován, ozvěte se přímo na můj telefonní kontakt 775 03 33 03. S pozdravem
   kpt. Mgr. Tomáš Gröger

Co si o tom myslíte? Napište do diskuse!

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

- Naše akce -spot_img

Další novinky

%d bloggers like this: