Neděle, 23. června 2024

CADENZA – profesionalita a prestiž

Podnětem vzniku firmy Cadenza bylo v roce 1990 přání nahradit nevzhledné uniformy pro zdravotníky. Cílem bylo, aby se profesní oděvy staly příjemnými, pohodlnými a esteticky hodnotnými. Záměrem inovace bylo pomocí promyšleného designu podpořit individualitu a přitom zachovat „kouzlo uniformy“ tak, aby odpovídalo obecně uznávané důležitosti a náročnosti zdravotnické profese.

V roce 1993 se firma Cadenza představuje na trhu první reklamní kampaní a kompletním sortimentem – pracovní oděvy pro lékaře a zdravotní sestry. Klade důraz na zásady, heslo „Cadenza – špičkový design a kvalita“ musí provázet chod celé firmy, od designerů, přes výrobu až po distribuci a kontakt se zákazníkem.

Tak jako při svém vzniku, i dnes klade firma Cadenza při vývoji nových produktů důraz na pohodlí a módní trendy. Cadenza garantuje propracovaný střih, funkčnost a pohodlnost výrobků v kombinaci s vysokou kvalitou materiálů. Promyšlený design pracovních oděvů Cadenza je vždy navržen tak, aby jednotlivé části oděvu byly vzájemně kombinovatelné.

Aktuální nabídkou firmy Cadenza jsou kvalitní a ze všech stránek promyšlené výrobky – ucelená kolekce pracovních oděvů pro zdravotníky, obuv a další doplňky určené pro zdravotnická zařízení. V rozsáhlé řadě modelů z přírodních, syntetických i směsových materiálů je obsažen především komfort a kvalita. Neomezené možnosti kombinací dovolují vytvořit si svůj styl klasického, elegantního, půvabného, sportovního či oficiálního vzhledu.

Přesvědčte se sami na www.cadenza.cz

Zdroj: článek partnera

 

DALŠÍ ČLÁNKY

Co si o tom myslíte? Napište do diskuse!

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

- Naše akce -spot_img

Další novinky