Neděle, 23. června 2024

FN Královské Vinohrady zve zájemce o práci na prohlídku!

Den otevřených dveří pro zájemce o zaměstnání z řad studentů a odborné veřejnosti proběhne ve středu 20. dubna 2016 od 8:00 do 18:00 hodin

Asistentky Informačního centra (u hlavní vrátnice nemocnice – ul. Šrobárova) Vám pomohou s orientací v areálu Fakultní nemocnice Královské Vinohrady a odpoví na případné dotazy.

Od 9:00, 13:00 a od 16:00 hodin bude pro Vás připraven v Kapli, pavilon M, 1. patro, krátký program sestavený z prezentace informací o naší nemocnici a miniworkshopu kardiopulmonální resuscitace s možností praktického vyzkoušení na modelech. Po celou dobu budete mít možnost komunikovat s ošetřovatelským týmem, který vás dle přání provede areálem Vinohradské nemocnice a představí konkrétní pracoviště.

Pokud máte zájem o bližší informace, neváhejte kontaktovat náměstkyni pro ošetřovatelskou péči PhDr. Libuši Gavlasovou, MBA, tel. 26716 2207, e-mail libuse.gavlasova@fnkv.cz.

Zdroj: fnkv.cz

[vc_cta_button call_text=“Kredity nejen pro sestry!“ title=“INFO A PŘIHLÁŠKY!“ target=“_self“ color=“btn-inverse“ icon=“wpb_arrow“ size=“wpb_regularsize“ position=“cta_align_right“ href=“https://www.osetrovatelstvi.info/info/vikend-pro-sestry-1-setkani-ohrozenych-druhu/“]

 

DALŠÍ ČLÁNKY

4 KOMENTÁŘE

  1. heh, studenti maji zajem tam pracovat uz ted – jen na nizsi pozici a na minimalni uvazek, coz ale neladi vedeni. a pritom je tak snadny si ty absolventy zahackovat!

    • Dobrý den, ano, je pravdou, že zaměstnáváme i studenty studující v oboru samozřejmě na nižších pozicích a zkrácených úvazcích, dle dosažené kvalifikace. Dveře nemocnice jsou všem studentům, kteří mají zájem o práci, otevřeny.

Co si o tom myslíte? Napište do diskuse!

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

- Naše akce -spot_img

Další novinky

%d bloggers like this: