Neděle, 23. června 2024

Kvalita a desing výrobků Cadenza

Značka Cadenza vám garantuje propracovaný střih, funkčnost a pohodlnost výrobků v kombinaci s vysokou kvalitou materiálů. Veškeré oděvy Cadenza jsou vyvíjeny a produkovány výhradně v ČR. 

Při navrhování nových výrobků je kladen důraz na profesionalitu, eleganci a pohodlnost. Současně jsou zohledňovány i aktuální módní trendy. Promyšlený design Cadenza je vždy navržen tak, aby jednotlivé výrobky byly vzájemně kombinovatelné. Oděvy Cadenza jsou vyráběny z přírodních, syntetických i směsových materiálů.

Pozornost věnuje společnost Cadenza především pečlivému výrobnímu procesu a kontrole materiálů i finálních výrobků. Vše je pod neustálým dohledem dodržování vysoké kvality. Při revizích je kontrolována předně kvalita použité příze a samotného tkaní, kvalita pevnosti, srážlivosti, barevné stálosti a bělost.

Standardní úpravou všech Cadenza materiálů, jejichž vlastnosti to dovolují, je sanforizace a mercerace. Mechanickým procesem sanforizace je dosahováno maximálního snížení srážlivosti materiálu při praní. Mercerací je docíleno zafixování materiálu, mercerované výrobky mají vyšší pevnost a afinitu k barvivům, povrch je lesklejší a příjemnější na omak. Výsledkem afinačních procesů textilií je nejvyšší možné zlepšení užitných vlastností finálních produktů. Sanforizované a mercerované výrobky se minimálně sráží, neztrácejí svůj tvar a velikost.

Značka Cadenza má jasný cíl, produkovat modely v nejvyšší kvalitě ve střihu i v materiálu.

www.cadenza.cz

DALŠÍ ČLÁNKY

Co si o tom myslíte? Napište do diskuse!

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

- Naše akce -spot_img

Další novinky