Neděle, 21. dubna 2024

Návrat skleněných stříkaček se nekoná!

Když jsem včera napsala a zveřejnila článek Konec jednorázových injekčních stříkaček?, vůbec jsem nečekala, že to zaujme tolik lidí a už vůbec ne, že se na to někdo (skoro) chytne. Jednalo se samozřejmě o apríl, což jste mohli poznat hned podle několika zjevných nesmyslů, které v článku byly (ti pozorní to samozřejmě poznali). Víte, které to jsou?

  1. Celosvětová ekologická organizace se nejmenuje Greenpease, nýbrž Greenpeace. V textu je to chybně dokonce dvakrát, aby bylo jasné, že se nejedná o překlep.
  2. Česká asociace sester nemá nikoho na pozici tiskové mluvčí.
  3. Jako zdroj je uvedena ČKT (nikoli ČTK), navíc, kdo na zdroj klikne, zjeví se mu vše vysvětlující obrázek.

Na webu si článek zobrazilo skoro 5000 lidí a facebookový dosah byl téměř 50 000 – můžete si prohlédnout na screenshotu.

Untitled-1

Je pravda, že jsem se setkala i s několika negativními reakcemi (co je to za blbé vtipy) a rovněž jsem byla upozorněna na stavy nepříjemného leknutí, ale věřím, že zdravotníci jsou natolik odolné osobnosti, že to nikoho nepovalilo. Drtivá většina reakcí byla pobavená a jsem moc ráda, že se sestry a zdravotníci ještě dokážou od srdce zasmát, protože až zmizí z medicíny humor, budeme nahraný.

Jestli se vám Ošetřovatelství.info líbí, můžete mi přidat svůj hlas v soutěži Žena roku v kategorii internet. Hlasuje se na tomto odkaze: http://zenaroku2016.jenprozeny.cz/category/soutezici-internet/ kliknutím na srdíčko pod mým medailonkem s fotografií. Hlasovat lze z jedné IP adresy každých 24 hodin do 10.8. 2016!

Lenka Šnajdrová pro Ošetřovatelství.info

DALŠÍ ČLÁNKY

4 KOMENTÁŘE

  1. Děláte si legraci ze zdravotníků??? Zvlástě v dnešní době kdy je zdravotnictví před kolapsem?? S takovým aprílem jděte do prdele:::

  2. Ale kolegyně….napadá mne úsloví (omlouvám se za lidovou češtinu):“ sranda musí bejt, kdyby na chleba nebylo“. Vždyť to nikomu neublížilo a navíc smích léčí….

Co si o tom myslíte? Napište do diskuse!

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

- Naše akce -spot_img

Další novinky

%d bloggers like this: