Pátek, 24. května 2024

Nominace na Ceny ministra zdravotnictví pro rok 2016

Ministr zdravotnictví Svatopluk Němeček udělí v sobotu 3. prosince 2016 u příležitosti Mezinárodního dne osob se zdravotním postižením dvě výroční ceny. Ceny budou uděleny na slavnostním večeru pořádaném ve spolupráci se Sjednocenou organizací nevidomých a slabozrakých ve Španělském sále Pražského hradu. Návrhy na udělení ocenění mohou podávat fyzické a právnické osoby, a to písemně, a musí obsahovat jméno, příjmení a místo trvalého pobytu osoby navrhované na udělení ocenění a také zdůvodnění návrhu.

Výroční cena ministra zdravotnictví za práci ve prospěch zdravotně postižených občanů má více než dvacetiletou tradici a je určena osobnosti, která se významným a mimořádným způsobem zasloužila o pomoc zdravotně postiženým nebo chronicky nemocným občanům v ČR. Její udělení není vázáno na zdravotní postižení.

Výroční cena ministra zdravotnictví za rozvoj zdravotně sociální péče má již šestnáctiletou tradici a je určena osobnosti, především z řad odborníků, podílejících se na rozvoji nových druhů zdravotní resp. zdravotně sociální péče, určených zdravotně postiženým nebo chronicky nemocným občanům.

Návrhy přijímá do 4. listopadu 2016 včetně odbor zdravotních služeb Ministerstva zdravotnictví, Palackého nám. 4, 128 01, Praha 2. Více informací poskytne Květoslava Osvaldová, tel.: 224 972 224, e-mail: kvetoslava.osvaldova@mzcr.cz.

DALŠÍ ČLÁNKY

Co si o tom myslíte? Napište do diskuse!

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

- Naše akce -spot_img

Další novinky