Úterý, 23. července 2024

Nominujeme Danu Krásovou do soutěže Žena roku!

Ošetřovatelství.info se rozhodlo připojit se k soutěži Žena roku 2015 a nominovat naši kolegyni sestru Danu Krásovou.

Dana je všeobecná sestra na chirurgické JIP v ÚVN Praha a jedna z prvních sester, které začaly na facebookové stránky Ošetřovatelství.info  a i na náš web přidávat fundované a přínosné komentáře.

dana-krasovaDana dlouhodobě bojuje o lepší pracovně-právní podmínky sester a zdravotnických asistentů. Otevřeně poukazuje na nedostatky nejen na vlastním pracovišti jako skutečně aktivní členka odborů, ale i v širším měřítku radí kolegyním v oblasti právních předpisů. Už v roce 2013 napsala otevřený dopis ministru Hegerovi o aktuální situaci středního zdravotnického personálu. Na konkrétních příkladech zdokumentovala, jak se kvůli nové personální vyhlášce zhoršila situace sester a ošetřovatelek. Naši pravidelní čtenáři určitě znají Danu z komentářů pro Medical Tribune, pro které sbírá informace přímo z terénu od řadových sester. Dana také pravidelným finančním příspěvkem podporuje lidi s mentálním postižením.

Podpořte Danu a dejte jí hlas, ať si veřejnost a média všimnou, že sestry jsou také ženy, se všemi svými starostmi a radostmi, a že si zaslouží ocenění a vyšší prestiž!

Hlas můžete dát zde

na tomto odkazu

v Galerii soutěžících – Kategorii Byznys. Danu najdete podle jména! Hlasovat lze každý den! Pošlete Danu do finále!

Událost je na Facebooku! Přidejte se!

DALŠÍ ČLÁNKY

2 KOMENTÁŘE

Co si o tom myslíte? Napište do diskuse!

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

- Naše akce -spot_img

Další novinky

%d bloggers like this: