Pátek, 24. května 2024

Nová Miss sestra je Karla „Kája“ Panáčková

Pátý ročník soutěže Miss sestra má svou vítězku. Stala se jí 44letá Kája Panáčková.

V pátek 13. února 2015 se v paláci Žofín uskutečnil dlouho očekávaný 6. reprezentační ples Sestry na sál!. Jeho součástí bylo jako v minulých ročnících tradičně další ročník soutěže Miss sestra. V pořadí pátou vítězkou soutěže o nejsympatičtější zdravotní sestřičku se stala Karla Panáčková z Dambořic, která pracuje na dětském oddělení v Nemocnici Kyjov.

Mezi mnoha cenami pro vítězku se vyjímal například víkendový zájezd do Dubaje, který věnovala vítězce společnost G5 Plus s. r. o. – Mezinárodní kariéra ve zdravotnictví,  nebo zapůjčení vozidla Škoda Rapid na půl roku od společnosti Přerost a Švorc – auto s. r. o., zapůjčení vozidla předal sám pan jednatel společnosti Libor Přerost. Titul 1. vicemiss získala Lucie Hořínková ze ZZS MSK v Ostravě, titul 2. vicemiss si odnesla Lucie Tichá z VFN Praha. O Miss sestře sympatie hlasovali jako každoročně účastníci plesu. Ti si letošní Miss sestrou sympatie zvolili Lucii Tichou, která získala i titul 2. vicemiss.

Návštěvníkům plesu Sestry na sál! zahrály k tanci a potěšení skupiny Funny Dance Band, Z. K. Band či Helena Zeťová. Večerem hosty provedl herec Petr Rychlý, který moderoval ples a Vojtěch Bernatský, který večerem provázel jako moderátor soutěže Miss Sestra 2014.

 

miss-sestra

 

DALŠÍ ČLÁNKY

Co si o tom myslíte? Napište do diskuse!

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

- Naše akce -spot_img

Další novinky