Neděle, 23. června 2024

Nový ročník Batist Nej sestřička vyhlášen!

Řada známých tváří zavítala do Hotelu Majestic Plaza na setkání k příležitosti vyhlášení již sedmého ročníku BATIST Nej sestřička, který se uskuteční 3. října 2015 v Náchodě.

V úvodu tiskové konference podpořily tuto již tradiční akci místopředsedkyně zdravotního výboru Poslanecké sněmovny Mgr. Soňa Marková a Bc. Anna Skalická z České asociace sester. „Zdravotní sestřičky jsou ty, které jsou někdy důležitější pro dané pacienty než lékař a to z toho důvodu, že jsou blíže k pacientovi a jsou mu oporou při léčení,“ dodávají shodně. Podporu sestrám vyjádřila i krajská radní pro zdravotnictví Královéhradeckého kraje Jana Třešňáková, která by chtěla více zdravotních sester v nemocnicích.

Akci pořádá BATIST Medical a.s., Červený Kostelec a David Novotný. ´

„Přihlásit NEJ sestřičku mohou všichni. Je jedno kolik jí je let, ani na výšce či hmotnosti nezáleží. BATIST Nej sestřička je soutěž, jejímž cílem je vybrat nejlepší zdravotní sestru z pohledu odborného i lidského, vyjádřit poděkování za náročnou práci zdravotních sester u nás i zviditelnit jejich poslání, přihlášení probíhá na www.nejsestricka.cz, a to až do 30. 4. 2015.“ uvedl David Novotný, organizátor soutěže.

Obchodní ředitel společnosti BATIST Medical Jaroslav Franc poukázal na práci zdravotních sester se slovy: „Povolání zdravotní sestry je opravdu velmi náročné povolání a jsme rádi, že můžeme být u tohoto projektu.“

Generálním partnerem akce je Královéhradecká lékárna s pobočkami v Náchodě, Broumově, Dvoře Králové nad Labem, Hradci Králové a Batist Medical a.s. Červený Kostelec. Výtěžek z akce bude věnován pro Hospic Anežky České v Červeném Kostelci a Nadační fond dětské onkologie Krtek Brno.

 

DALŠÍ ČLÁNKY

Co si o tom myslíte? Napište do diskuse!

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

- Naše akce -spot_img

Další novinky