Úterý, 23. července 2024

Oděvy CADENZA se slevou

Nakupujte oděvy CADENZA se slevou! Právě tento týden od 15.5. do 21.5.2017!
V prodejně Cadenza v Praze v Myslíkově ulici a přes e-shop Cadenza získáte s kupónem ONADNES slevu 10% (+2% navíc při platbě kartou Mastercard). Více na NÁKUPY ONA DNES

Česká firma Cadenza poskytuje kompletní nabídku pracovních oděvů pro profesionály ve zdravotnictví. Oděvy Cadenza garantují propracovaný střih, funkčnost a pohodlnost v kombinaci s vysokou kvalitou materiálů.

DALŠÍ ČLÁNKY

2 KOMENTÁŘE

  1. Ty oděvy vypadají hezky. Akorát nemají modelky a modely poněkud prostorově výraznější. Teda oděvy určitě mají v nabídce, ale ne v upoutávkách. Akorát- musíme nosit to, co nařídí zaměstnavatel (a co nám poskytuje), v čemž jednak vypadáme příšerně, ale to pal čert, kdyby to bylo funkční. Ovšem to oděvy z renatexu rozhodně nejsou- je to samá umělina, páchnou (neperou se, ale jen chemicky čistí), kalhoty nemají gumu, ale jen šňůrku,a když člověk jde, pořád mu sjíždějí. Léto je katastrofa- potíme se, ani když nic neděláme, natož když je fofr a ty oděvy nesají a smrdí čím dál víc. Děs běs, odbory se to snaží řešit, ale podle mého soudu je to jánabráchismus a nic s tím nenaděláme. Už jsem si říkala, že něco podobného napíšu do Florence, ale teď nestíhám.

    • Ahoj. Cadenza super. Nosila jsem asi 2 roky a při studiích. Nyní oděvy nařízené zaměstnavatelem. Naprostý souhlas s předchozí pisatelkou (mám podezření, že snad pracuje ve stejné nemocnici).

Co si o tom myslíte? Napište do diskuse!

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

- Naše akce -spot_img

Další novinky

%d bloggers like this: