Home Zprávy Odměny v soukromých zdravotnických zařízeních nemají být diskriminační!

Odměny v soukromých zdravotnických zařízeních nemají být diskriminační!

1
Odměny v soukromých zdravotnických zařízeních nemají být diskriminační!

Odbory požadují sjednocení odměňování ve státních i soukromých zdravotnických zařízeních. To ale zaměstnavatelé odmítají. Podle nich by to mohlo deformovat podnikatelské prostředí ve zdravotnictví, zavedené tím, že stát umožnil privatizaci.

V pořadu Pro a proti na ČRo Plus diskutovali předsedkyně OSZSP D. Žitníková s prezidentem Unie zaměstnavatelských svazů J. Horeckým.

Pořad si poslechněte zde:

1 COMMENT

Co si o tom myslíte? Napište do diskuse!

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.