Pátek, 24. května 2024

Přihlašte kolegyni do soutěže Batist Nej sestřička!

Řada známých tváří zavítala do Hotelu Majestic Plaza na setkání k příležitosti vyhlášení již šestého ročníku BATIST Nej sestřička, který se uskuteční 4.října v Náchodě. Akci pořádá BATIST Medical a.s., Červený Kostelec a David Novotný.

V úvodu tiskové konference místopředsedkyně zdravotního výboru Poslanecké sněmovny Soňa Marková a Anna Skalická z České asociace sester podpořily tuto dlouholetou akci pořádanou ve prospěch zdravotních sester. Starosta města Náchod a poslanec Jan Birke dodal: „Já jsem především nadšen myšlenkou poděkovat zdravotním sestřičkám. Je pravda, že ony moc uznání nemají, a proto je příjemné jim poděkovat během tohoto večera. Měli bychom jim děkovat neustále a jsem hrdý, že tato akce je v Náchodě“ Chválu a podporu sestřičkám vyjádřila i krajská radní pro zdravotnictví Královéhradeckého kraje Jana Třešňáková.

Nej sestřičky čekají disciplíny jako představení se, otázka od poroty, módní přehlídka zdravotních oděvů od firmy Zdravtex, úkol z ošetřovatelství či taneční disciplína. Přihlašovat sestřičky můžete na stránkách www.nejsestricka.cz a to až do 1.5.2014. Finálový večer se bude konat 4. října 2014 v Náchodě.

„Přihlásit NEJ sestřičku mohou všichni. Je jedno kolik jí je let, výška či váha. BATIST Nej sestřička je soutěž, jejímž cílem je vybrat nejlepší zdravotní sestru z pohledu nejen odborného, ale především lidského, vyjádřit poděkování za náročnou práci zdravotních sester u nás i zviditelnit jejich poslání,“ uvedl David Novotný, organizátor soutěže. Marketingový ředitel společnosti BATIST Medical Pavel Mikyska poukázal na práci zdravotních sester se slovy: „Povolání zdravotní sestry je opravdu velmi náročné povolání a jsme rádi, že můžeme být u tohoto projektu.“

FIL_0305

Generálním partnerem akce je Královéhradecká lékárna s pobočkami v Náchodě, Broumově, Dvoře Králové nad Labem, Hradci Králové a Batist Medical a.s. Červený Kostelec. Výtěžek z akce bude věnován pro Hospic Anežky České v Červeném Kostelci a pro nemocnice v ČR.

DALŠÍ ČLÁNKY

Co si o tom myslíte? Napište do diskuse!

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

- Naše akce -spot_img

Další novinky