Úterý, 23. července 2024

Proč nakupovat výrobky Cadenza

Jaké jsou výhody zdravotnických oděvů Cadenza? Věděli jste, že máte možnost výměny nebo vrácení produktů do 30 dnů? 

Stabilní společnost s historií – oděvy Cadenza jsou na trhu již od roku 1990.

Cadenza, česká společnost – celý výrobní proces probíhá kompletně v České republice (od návrhu designu produktů, tkaní látek, úpravy materiálů až po ušití finálních výrobků).

Design výrobků Cadenza – estetický, pohodlný a moderní vzhled. Každoročně „novinky“, nové modely střihů, nové druhy materiálů.

Kvalita výrobků Cadenza – pozornost je věnována pečlivému výrobnímu procesu, kontrole materiálů i finálních výrobků.

Materiály Cadenza – všechny materiály, jejichž vlastnosti to dovolují, jsou sanforizované a mercerované. Sanforizované a mercerované výrobky se minimálně sráží, neztrácejí svůj tvar a velikost.

Minimum reklamací – roční průměr reklamovaných výrobků Cadenza nedosahuje ani 50 ks produktů.

Skladové zásoby – standardní sortiment je držen neustále skladem. Objednávat lze již od jednoho kusu s termínem dodání 2 – 3 dny. U větších objednávek (nad 100 ks) je termín dodání stanoven dohodou, vždy k maximální spokojenosti zákazníka.

Zapůjčení vzorků Cadenza – v případě zájmu Cadenza zapůjčí vzorky k prohlédnutí a vyzkoušení velikostí. Vybrané oděvy jsou poskytovány na dobu 30 dní, s fakturou.

Individuální přístup k zákazníkovi – snahou firmy Cadenza je, aby nabízený sortiment byl kompletní a každý si mohl ve střihu i funkčnosti oděvu vybrat to, co mu nejvíce vyhovuje.

Zakázková výroba – Cadenza ušije model přímo podle vaše vlastního návrhu, nejen střihově, ale také ve vašich korporátních barvách. Standardními změnami jsou úprava barvy, designu i střihu jakéhokoliv modelu z nabídky Cadenza.

Možnost výměny a vrácení produktů do 30 dnů –možnost snadné výměny za jinou velikost, barvu nebo zcela jiný model. Pokud si z nabídky Cadenza nevyberete, obdržíte zpět peníze. Zboží lze vyměnit do 30 dnů od zakoupení, oděvy nesmí být prané, nebo jinak poškozené.

Záruční doba – záruka na výrobky Cadenza je 24 měsíců od jejich nákupu. Při správném zachování údržby oděvů, vám však modely Cadenza poslouží mnohonásobně déle.

DALŠÍ ČLÁNKY

Co si o tom myslíte? Napište do diskuse!

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

- Naše akce -spot_img

Další novinky