Neděle, 21. dubna 2024

Slavíme! Dana Krásová je „druhou“ Ženou roku 2015 časopisu Žena a život!

Na snímku zleva: „Naše“ Dana Krásová (druhá vítězka kategorie Byznys), Lenka Šnajdrová (ředitelka Ošetřovatelství.info), Lenka Klasnová (druhá vítězka kategorie Friend), Šárka Osvaldová (Nadační fond Šance onkoláčkům)

Ošetřovatelství.info se v květnu 2015 rozhodlo připojit k soutěži Žena roku 2015 a nominovat naši kolegyni sestru Danu Krásovou.
Dana je všeobecná sestra na chirurgické JIP v ÚVN Praha a jedna z prvních sester, které začaly na facebookové stránky Ošetřovatelství.info  a i na náš web přidávat fundované a přínosné komentáře. Naši pravidelní čtenáři určitě znají Danu i z komentářů pro Medical Tribune, pro které sbírá informace přímo z terénu od řadových sester. Dana také pravidelným finančním příspěvkem podporuje lidi s mentálním postižením.

Daně jste poslali neuvěřitelných 13 000 hlasů, a přestože porota vybrala podle pravidel nakonec jinou skvělou ženu, rozhodla se dát Daně druhou cenu. Stejně to proběhlo v sousední kategorii Friend, kde druhou cenu získala Lenka Klasnová, zakladatelka Nadačního fondu Šance onkoláčkům. Vítězkami jsou Kristina Hovorková (kategorie Byznys) a Dana Albrechtová (kategorie Friend). Všem gratulujeme.

Předání cen proběhlo ve středu 7.10. v pražském hotelu Mandarin Oriental. Dana dostala krásné ceny od sponzorů LG Electronics, Marks and Spencer, Mandarin Oriental a večer si moc užila. Brzy také vyjde v časopise Žena a život rozhovor s Danou, budeme vás informovat!

DALŠÍ ČLÁNKY

4 KOMENTÁŘE

  1. Já moc děkuji Lence a vám všem, co jste mi věrně posílali hlasy za zážitky 🙂 Doufám, že se nám podařilo trochu tu naši profesi zase vyzdvihnout a upnout na ní trochu veřejné pozornosti. Díky všem 🙂

  2. Hurá, hurá, hurá!!! Moc Ti to přeju, užívej si slávy!!! Klikala jsem o 106, až myšky úpěly

    • Dík Jířo…taky všichni zírali, co hlasů jste mi naklikali. Absolutně nejvíc. 🙂 Jste prostě nejlepší…:)

Co si o tom myslíte? Napište do diskuse!

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

- Naše akce -spot_img

Další novinky

%d bloggers like this: