Neděle, 23. června 2024

Soutěž o balíček plný malých radostí!

soutezSpolečně s naším e-shopem pro vás chystáme soutěž o balíček plný roztomilých placek nebo klíčenek se zdravotnickými motivy!

Soutěžit budeme až od zítra, ale už teď se na soutěž můžete připravit!

Soutěž začne zítra 14.12. ve večerních hodinách a potrvá do úterního večera. Sledujte v tuto dobu naši stránku a facebook, až padne soutěžní otázka a pravidla pro získání výhry!

A ještě informace pro ty, kdo by si chtěli objednat z e-shopu vánoční dárky pro sebe a pro kolegy. Chcete-li balíček před vánoci, musíme mít Vaši platbu připsanou na účtě nejpozději 17.12.2015.

EDIT 14.12.2015: Soutěžíme! Kompletní obsah sklenice na fotce vyhrává ten, kdo jako první správně uhodne, kolik placek a klíčenek je dohromady ve sklenici! Číslo pište přímo sem na web jako komentář do diskuse pod tento článek, komentáře na Facebooku neplatí.
Máte čas do zítřejšího večera do 19.00. Vítěz bude oznámen zde a kontaktován mailem!

Obrázek, kam psát komentář! Přímo pod tímto článkem je diskuse a tam do pole“Vložte váš komentář“ své číslo napište! 
Výstřižek

 

EDIT 15.12: Gratulujeme, výherkyní je Simona Hájková, ve sklenici je dohromady 69 placek a klíčenek. Simonu jsme kontaktovali na e-mail.

 

DALŠÍ ČLÁNKY

29 KOMENTÁŘE

  1. Soutěžíme! Kompletní obsah sklenice na fotce vyhrává ten, kdo jako první správně uhodne, kolik placek a klíčenek je dohromady ve sklenici! Číslo pište přímo sem na web jako komentář do diskuse pod tento článek, komentáře na Facebooku neplatí.
    Máte čas do zítřejšího večera do 19.00. Vítěz bude oznámen zde a kontaktován mailem!

Co si o tom myslíte? Napište do diskuse!

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

- Naše akce -spot_img

Další novinky

%d bloggers like this: