Pátek, 24. května 2024

Staňte se Miss sestrou 2014! Do konce registrace zbývá jen pár dní!

Máte jedinečnou šanci stát se pátou Miss sestrou. Stačí se přihlásit na webových stránkách www.misssestra.cz do dalšího ročníku této soutěže. Přihlásit můžete nejen sebe, ale také svou oblíbenou sestřičku, které by korunka Miss sestry slušela. Ale pozor, musíte si pospíšit, možnost registrace končí již 15. října 2014.

miss-sestraNejedná se o klasickou soutěž krásy, my hledáme výjimečnou zdravotní sestřičku! Mottem celého projektu je: Krása má mnoho podob! A jaké by tedy v případě Miss sestry měly tyto podoby být? Osobnost Miss sestry by v sobě měla spojovat především sympatičnost a srdečnost, empatii a stylovost. Splňujete tyto předpoklady? Pak se budeme těšit právě na Vás.

O postupu do finálového kola bude rozhodovat široká veřejnost zasíláním sms zpráv. Miss sestra 2014 pak bude zvolena z deseti finalistek dne 13. února 2015 na Žofíně, u příležitosti konání 6. reprezentačního plesu sester – Sestry na sál!

Kromě milých zdravotních sestřiček čeká návštěvníky plesu bohatý program. Akci zpestří například hudební vystoupení Heleny Zeťové a k tanci zahraje mimo jiné Fanny Dance Band. Večerem budou provázet oblíbení moderátoři Vojtěch Bernatský a Petr Rychlý. Informace o prodeji lístků jsou dostupné na www.sestrynasal.cz.

DALŠÍ ČLÁNKY

Co si o tom myslíte? Napište do diskuse!

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

- Naše akce -spot_img

Další novinky