Neděle, 23. června 2024

Žádost o vydání nebo prodloužení registrace konečně přes internet?

Ministerstvo zdravotnictví uveřejnilo prezentace a zápis z porady managementu nelékařských zdravotnických povolání, která se konala dne 24. 5. 2016 v budově Ministerstva zdravotnictví ČR. Pokud vás zajímá, co se na poradě probíralo, můžete si prohlédnout přiložené dokumenty.

Zákon č. 96/2004 Sb., o nelékařských zdravotnických povoláních (psali jsme zde) je na programu Legislativní rady vlády 2.6.2016. Zajímavá je prezentace z „registru“, která uvádí, že v květnu 2016 bude spuštěn software umožňující vyplnit žádost o vydání nebo prodloužení registrace online. Vzhledem k tomu, že dnes je 31.5. tak v květnu to asi nebude, ale podle informace z infolinky registru by mělo ke spuštění dojít co nejdříve. Škoda jen, že elektronická žádost přichází až teď, kdy je v jednání novela zákona, která registrace ruší.

Zápis z porady
Prezentace k novele zákona č. 96/2004 Sb., o nelékařských zdravotnických povoláních
Prezentace k elektronickému systému registru

Doplnění: Vzhledem k dotazům doplňujeme, že žádost o registraci vyplníte online a  pak ji vytisknete a pošlete poštou. On-line vyplnění zaručí, že nevynecháte nějakou kolonku a žádost odešlete správně. 

DALŠÍ ČLÁNKY

Co si o tom myslíte? Napište do diskuse!

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

- Naše akce -spot_img

Další novinky