Čtvrtek, 23. května 2024

Zdravotní sestra pro zdravotní sestry

Milé zdravotní sestry, milí zdravotní bratři, ošetřovatelky, ošetřovatelé, sanitářky a sanitáři,

jsem bývalá zdravotní sestra a rozhodně mě netěší současná situace zdravotních sester a ošetřovatelského personálu. Vadí mi, na můj vkus laxní, přístup všech možných organizací a různých sdružení konající dobro pro zdravotníky a ráda bych dala o problematice a situaci zdravotníků více vědět. Většinou o ní ví jen sestry a odborné kruhy, veřejnost jen útržky a tady bych chtěla začít jako první. Seznámit veřejnost s tím, že zdravotní sestra není už zdravotní sestrou (bývávalo), ale novodobým otrokem zdravotní péče.

Sepsala jsem na jednu výzvu takovou zpověď, která byla nekompletně publikována a navíc jsem ani netušila, že ji budou publikovat bez mého souhlasu. Docela mě to naštvalo, protože jsem spíše očekávala dialog, úpravu textu a následně zveřejnění. Ještě více mě naštvalo, když jeden návrh ve zpovědi jedna organizace přijala a začala konat a přesně udělala to, na co jsem poukazovala.

Na základě zkušenosti jsem se rozhodla něco pro vás sestřičky, bratři a všichni ošetřovatelé udělat. Sama za sebe a zdarma, bez všech těch dobrosrdečných spolků. Nepotřebuji od vás peníze ani registraci. Chci se za vás všechny postavit veřejně a hodně nahlas.

A tento blog nebude o ničem jiném, než o tom, co pro vás všechno chci udělat a co jsem udělala či nikoliv. Držte mi pěsti.

Vlastimila

DALŠÍ ČLÁNKY

2 KOMENTÁŘE

  1. Apsolutně souhlasim ,ja pracuji take v nemocnici jako oška ,otročina je to dnes ,mate pravdu pani Vlastimilo,nikdo si nas neváži , kdysi byla sestra pani sestra dnes kus hadru ,služky a otroci.

  2. …a dobrou odpovědí mé vedoucí, též zdravotní sestry, je……je to celospolečenský problém…..
    Takže jakékoli řešení čehokoli skončilo….hlavně makajte a na nic si nestěžujte, stejně vám to nepomůže………..

Co si o tom myslíte? Napište do diskuse!

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

- Naše akce -spot_img

Další novinky

%d bloggers like this: