Neděle, 23. června 2024

Žena roku 2015!

Časopis Žena a život vyhlašuje druhý ročník soutěže Žena roku 2015! Proč by Ženou roku nemohla být sestra, zdravotnická asistentka nebo třeba laborantka?

Nominujte, vyhrajete
Udělejte dobrý skutek tím, že navrhnete někoho zajímavého ve svém okolí na Ženu roku 2015. Můžete tím jen získat. Bohatá odměna totiž nemine ani vás!

Novinka letošního ročníku
Kromě úžasných cen (jež čekají na vítězky i na ty, které je nominovaly) a kromě módního focení pro náš časopis se mohou všechny čtyři finalistky letos těšit i na slavnostní závěrečný ceremoniál spojený s večírkem, jenž se bude konat v úžasných prostorách pražského hotelu Mandarin Oriental.

Pro koho je soutěž Žena roku 2015 určena?
Pro všechny ženy bez výjimky! Nominujte kohokoli, jehož povahu, jednání, schopnosti, dovednosti, práci, umění nebo jen životní styl velmi obdivujete. Vzpomeňte si na někoho ve svém okolí, kdo si zaslouží, aby se o jeho aktivitách dozvěděla širší veřejnost, protože to, co dělá, je podle vás báječné. Může to být třeba oblíbená učitelka vašich dětí nebo někdo, kdo nezištně pomáhá druhým, či kdo se vypracoval doslova z nuly. Nominovat můžete i své blízké – maminky, sestry, kamarádky, spolupracovnice, protože pokud jsou podle vás z nějakého důvodu úžasné, inspirující a vy sama k nim vzhlížíte, jsou to právě ony, kdo by měl být nominován. A protože dobře víme, že když se občas nepochválíme (třeba jen v skrytu duše) za něco samy, tak to prostě nikdo jiný neudělá, nabízíme i možnost vlastní nominace. Tak se nestyďte, odhoďte falešnou skromnost a přihlaste se do soutěže sama. Nic není překážkou, ani věk ani národnost. Hledáme prostě ŽENY!

Letošní ročník má ale přece jen jednu novinku. Bude totiž možné soutěžit ve dvou kategoriích: BYZNYS (ženy podnikatelky, pracovně úspěšné nebo charitativně činné…) a FRIEND (matky, babičky, přítelkyně, sestry…). Chceme, aby soutěž byla fér a dokázala všem ženám, že jejich práce, péče a láska nezůstává okolím nepovšimnuta.

Všechno o soutěži a nominační formuláře jsou ZDE

DALŠÍ ČLÁNKY

Co si o tom myslíte? Napište do diskuse!

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

- Naše akce -spot_img

Další novinky