Neděle, 21. dubna 2024

Zpráva o 7. setkání ohrožených druhů

Už posedmé pořádalo Ošetřovatelství.info školící a zábavný víkend (nejen) pro sestry. Smyslem víkendu je se osobně poznat, vyměnit si zkušenosti, nabrat nové znalosti, a také se pobavit a odpočinout si.

Zatímco doposud jsme vybírali běžné destinace, tentokrát byl naším cílem Hotel Galant Mikulov, čtyři hvězdy s wellness, fitness, bazénem a kongresovým centrem. Čekaly nás příjemně zařízené pokoje, dobré jídlo, a přivezli jsme i krásné počasí.

Školící program byl opravdu bohatý. Úspěch sklidila přednášky o historii Nemocnice Na Františku, pochybení při aplikaci inzulinu i novinky z oblasti parenterální výživy.  Velmi pečlivě propracované byly příspěvky na téma hojení ran  a kompresivní terapie.

Největším hitem byl sobotní workshop první pomoci zážitkem s fundovaným a oblíbeným lektorem Jarkem Pekarou. Díky výjimečnému maskérskému umění Magdy a herecké improvizaci Jarmily jsme měli i reálné zranění. Zraněná přežila.

Užili jsme si procházku po Mikulově, největší borky vylezly na Svatý kopeček a ještě větší borky si vypily víno ve vinárně na náměstí. Také jsme samozřejmě vlezly do bazénu. Společenský večer na téma První republika ukázal, jaké jsme pěkné holky. Jsme také velké filantropky. Dobročinná tombola vynesla 12 000 korun na podporu Charity.

Děkujeme firmám, které akci podpořily a věnovaly dárky do tomboly

DAHLHAUSEN CZ, spol. s r.o.
Braun Medical s.r.o.
Apotex (ČR), spol. s r. o.
Batist Medical a.s.
Saloos, M+H, Míča a Harašta s.r.o.
Abena – Untraco V.o.s.
3M Česko
ARIES, a.s. – Medical products
Grada Publishing a.s.
Ambit Media, a. s.

Loučily jsme se nerady, ale se slibem, že na podzim jedeme zase! Chcete jet s námi? Přihlaste se na podzimní akci.

DALŠÍ ČLÁNKY

Co si o tom myslíte? Napište do diskuse!

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

- Naše akce -spot_img

Další novinky