Neděle, 21. dubna 2024

8. setkání ohrožených druhů opět v Počepicích

Poosmé se vzdělávací a relaxační víkend pro sestry a další nelékaře s podtitulkem Setkání ohrožených druhů vrátil v říjnu do Resortu Počepice na Příbramsku.  

Parádní počasí, přátelská atmosféra, kočka na dvorku a dobré jídlo i samoobslužný bar.  Během školení je možnost se kdykoli dojít občerstvit.
Prostě jsme se zase cítili jako doma.

Vzdělávání jsme se věnovali v pátek odpoledne a v sobotu dopoledne. jinak zábava zcela volná, kdo chtěl, mohl jít na procházku, zacvičit si, nebo si nechat udělat „nohy“od šikovné pedikérky Jitky.

Sobotní školení s Jarkem Pekarou na téma násilí ve zdravotnictví přineslo spoustu sdílení zážitků z praxe  a humorných situací a přímo na místě.

V sobotu večer se konala zábavná párty v převlecích vpravdě strašidelných, raut a dobročinná tombola. Pro Charitu Česká republika jsme vybrali 8 880 Kč.

Děkujeme sponzorům akce a dárcům hezkých cen do dobročinné tomboly: Dahlhausen CZ, spol. s r.o., APOTEX (ČR), spol. s r.o., Empolas s.r.o., 3 M Česko, spol. s r.o.

Za rok pojedeme do Mikulova, ale už na jaře se setkáme ve víru velkoměsta. Informace o akcích a srazech jsou vždy s předstihem v akcích a ve facebookové skupině Ošetřovna. Na akcích jsou vítané nejen sestry, máme mezi s sebou třeba i záchranáře a laboranty a uvítáme zástupce dalších profesí.

Velké poděkování patří především Jitce Srpové, sestře z ordinace praktické lékařky, za organizační zajišťování akcí.

Lenka Šnajdrová pro Ošetřovatelství.info

Předchozí článekPlaty v roce 2020!
Další článekPlaty v roce 2020 – schváleno!

DALŠÍ ČLÁNKY

Co si o tom myslíte? Napište do diskuse!

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

- Naše akce -spot_img

Další novinky