Čtvrtek, 23. května 2024

Hledá se Sestra sympatie!

Na webových stránkách www.sestrasympatie.cz je v plném proudu registrace do dalšího ročníku soutěže Sestra sympatie s možností přihlásit sebe nebo svou oblíbenou sestřičku. O dalším postupu adeptek na tento titul bude rozhodovat široká veřejnost zasíláním SMS hlasů. Finále soutěže Sestra sympatie se pak uskuteční dne 24. února 2017, v paláci Žofín v Praze, u příležitosti konání 8. reprezentačního plesu sester – Sestry na sál!

Nejedná se o klasickou soutěž krásy, my hledáme výjimečnou zdravotní sestru! Mottem celého projektu je: Krása má mnoho podob! A jaká by měla Sestra sympatie být? Především sympatická a srdečná, empatická a stylová. Splňujete tyto předpoklady? Pak se budeme těšit právě na vás!

Projekt Sesterna, jejíž součástí je i soutěž Sestra sympatie, vznikl s cílem ocenit obětavou a vyčerpávající práci zdravotních sester a zdravotních asistentek, rozptýlit je v době jejich volna, alespoň částečně je odvést od jejich povinností, a předejít tak tzv. syndromu vyhoření, ke kterému může při jejich náročném povolání dojít.

Neváhejte, registrace končí 31. 10. 2016!

DALŠÍ ČLÁNKY

Co si o tom myslíte? Napište do diskuse!

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

- Naše akce -spot_img

Další novinky