Čtvrtek, 25. dubna 2024

Kolekce jaro/léto 2018 přináší novinky i osvědčené modely    

Jednička na českém trhu v profesním odívání společnost Cadenza představuje kolekci jaro/léto 2018. U zákazníků chce opět bodovat tím, že pracovní oděvy určené pro zdravotníky mohou být nejen kvalitní a funkční, ale i slušivé. V kolekci, která je již v prodeji, jsou zařazeny jak osvědčené modely, tak novinky. Jde o dámské přiléhavé tričko Lyra ze žebrového úpletu a s rukávy ve tříčtvrteční délce. K dostání je ve čtyřech barevných tónech, aby zákaznice mohly svůj outfit sladit do posledního detailu.

V případě osvědčených modelů jsou v kolekci zahrnuty oblíbené tuniky, sportovní kalhoty, unisexová i tvarovaná trička, elegantní saka, pohodlné sukně či haleny v několika provedení. Pro velký zájem rozšířila Cadenza také nabídku modelů určených pro teplejší období.

Každý model je přitom promyšleným výrobkem, který od prvního náčrtu až po finální šití vzniká v České republice. Tomu odpovídá také kvalita provedení, jemuž vévodí  propracovaný střih a použité materiály. Zdůraznit je třeba také promyšlený design, díky kterému je možné jednotlivé modely kombinovat. Neomezené možnosti kombinací pak dovolují zákazníkovi vytvořit si svůj styl odívání od klasického až po sportovní.

Všechny modely je možné vybírat z několika velikostí a barevných provedení. V nabídce jsou také modely ze základní řady za výhodnější cenu. Kompletní nabídka je zveřejněna na www.cadenza.cz.

DALŠÍ ČLÁNKY

1 komentář

  1. ach bože, a proč my musíme chodit v takových neforemných pytlích, co jsou samá umělina…..

Co si o tom myslíte? Napište do diskuse!

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

- Naše akce -spot_img

Další novinky

%d bloggers like this: