Neděle, 23. června 2024

Krajská zdravotní vydala kalendář s kresbami všeobecné sestry

Barbora pracuje jako všeobecná sestra na Klinice anesteziologie, perioperační a intenzivní medicíny Fakulty zdravotnických studií Univerzity J. E. Purkyně v Ústí nad Labem a Krajské zdravotní, a.s. – Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem, o.z. Její životní vášní je kreslení a Krajská zdravotní, a.s. teď vydává kalendář s jejími kresbami.

Bářina talentu si všimli kolegové na pracovišti a právě od nich vzešel prvotní nápad na autorský kalendář. „Oslovila mne naše vrchní sestra, že bychom mé kresby mohli využít pro naši kliniku, ale že to skončí kalendářem pro celou Krajskou zdravotní, bylo veliké překvapení,“ prozradila skromně Barbora Koulová. Hned také dodala, že šlo o její první projekt tohoto formátu a práce na něm jí velice bavila. Nejtěžší byla kresba lidského ucha, nejlépe se autorce pracovalo na obrázku lidské lebky.

„Kalendář jsme vydali především pro naše zaměstnance a partnery, ale plánujeme, že se kresby časem objeví v rámci výstavy v atriu Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem, kde si je bude moci prohlédnout i veřejnost,“ doplnil MUDr. Petr Malý, MBA, generální ředitel Krajské zdravotní, a.s.

Krajská zdravotní, a.s., plánuje přihlásit kalendář do profesní soutěže Zlatý středník. Ta hodnotí firemní a externí média a nejlepší komunikační projekty. „Věříme, že nepůjde o jediný počin našich zaměstnanců. Chceme podpořit a dát příležitost i dalším, kteří chtějí svůj um a talent prezentovat,“ dodal MUDr. Petr Malý, MBA.

Zdroj: kzcr.eu

DALŠÍ ČLÁNKY

Co si o tom myslíte? Napište do diskuse!

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

- Naše akce -spot_img

Další novinky