Úterý, 23. července 2024

Ředitelkou NCONZO je Michaela Hofštetrová Knotková

Ministr zdravotnictví Vlastimil Válek jmenoval na základě výsledku výběrového řízení ředitelkou Národního centra ošetřovatelství a nelékařských zdravotnických oborů (NCO NZO) v Brně PhDr. Mgr. Michaelu Hofštetrovou Knotkovou. Do funkce nastoupila v pondělí 24. ledna.

Michaela Hofštetrová Knotková se během své profesní dráhy věnovala v různých oblastech vzdělávání nelékařských zdravotnických povolání, formování, vedení a budování informačních týmů. V současné době se aktivně podílí na pracovní skupině pro transformaci nelékařských zdravotnických povolání či spolupráci na koncepci, tvorbě a správě portálu Debuty.eu. Také se současně podílí na projektu Domácí péče v ČR a dále koordinuje práce na implementaci Akčních plánů ke Koncepci ošetřovatelství.

PhDr. Mgr. Michaela Hofštetrová Knotková vystudovala brněnskou univerzitu v oboru sociologie a v dalších studiích absolvovala postgraduální studium v oboru výchovy a vzdělávání ve zdravotnictví. Další vzdělání získala pomaturitním specializačním vzděláváním v oboru managementu ve zdravotnictví a následně na Vysoké škole zdravotnictví a sociální práce sv. Alžběty v Bratislavě získala magisterský titul v oboru sociální práce. Během svého profesního života se také věnuje přednáškové a pravidelné publikační činnosti.

Zdroj: MZ

DALŠÍ ČLÁNKY

Co si o tom myslíte? Napište do diskuse!

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

- Naše akce -spot_img

Další novinky